АЛЮМ.РЕЗЬБОВЫЕ ШПИЛИ Ļ.LIEL.G. 4.8X12 50 ШТ.
€0,92
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Garums | 12 mm |
|---|---|
| Diametrs | 4.8 mm |
| Materiāls | Alumīnijs, Tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Produkta veids | Alumīnija kniedes ar ļoti lielu galvu |
| Zīmols | Haushalt |
| Kniežu materiāla biezums | 6 - 8 mm |
| Svars | 150 kg |
| Krāsas nosaukums | Alumīnija krās. |
| Papildus informācija | Garums: 12 mm. Diametrs: 4.8 mm. Kniežu materiāla biezums: 6 - 8mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 502176060 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: АЛЮМ.РЕЗЬБОВЫЕ ШПИЛИ Ļ.LIEL.G. 4.8X12 50 ШТ.