ВИНТ САМОНАРЕЗАЮЩИЙ 4,2X13 DIN7504K ZN 30ШТ БЛ
€0,35
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Pašskrūvējošais tips | Ar uzgriezni |
|---|---|
| Garums | 13 mm |
| Diametrs | 4.2 mm |
| Pārklājums | Cinkots |
| Iespējamais materiāls | Metāls |
| Produkta veids | Pašvītņojošās skrūves |
| Zīmols | Haushalt |
| Standarts | DIN 7504K |
| Vienību skaits iepakojumā | 30 |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Штрихкод | 502036002 |








Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ВИНТ САМОНАРЕЗАЮЩИЙ 4,2X13 DIN7504K ZN 30ШТ БЛ