Информация о товаре
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
|---|---|
| Augstums | 203 cm |
| Platums | 84.4 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Kreisais |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Atlanta |
| Modelis | - |
| Augstums ar rāmi un apmalēm | 209.4 cm |
| Platums ar rāmi un apmalēm | 94.6 cm |
| Krāsas nosaukums | Beļģu ozola krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Rāmja materiāls | MDF |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Vērtnes virsma | Profilēts, ar stiklu |
| Ieteicamais urbuma augstums sienā | 204 cm |
| Ieteicamais urbuma platums sienā | 84.6 cm |
| Komplekts | Komplektācijā slēdzene un eņģes. Aplods un rokturi jāiegādājas atsevišķi. |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Pieejami divi aplodu veidi atkarībā no regulējamā aploda platuma: 10-14 cm vai 14-18 cm. Saistītās preces: Vertikālais aplods 10-14 cm 000040211930,Vertikālais aplods 14-18 cm 000040211932,Horizontālais aplods 10-14 cm 000040211938,Horizontālais 14-18 cm 000040211939.. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502416796 |
Внутренняя дверь Domoletti Atlanta, левая, бельгийский дуб, 203,5 x 84,4 x 4 см
Эти ламинированные двери из бельгийского дуба со стеклянными элементами предлагают надежное и элегантное решение для интерьера.
Эти выразительные двери отлично выглядят в помещениях различных стилей – как в современных, так и в классических.
Их конструкция является рамной, что характеризуется прочностью и долговечностью. Ширину дверей можно адаптировать в соответствии с вашими потребностями – от 60 до 80 см.
Двери продаются с тремя петлями и встроенным замком, который обеспечивает дополнительную безопасность и приватность в ваших помещениях.
Эти светлые двери с узкими стеклянными вставками – отличный выбор, если вы хотите придать своим помещениям эксклюзивность и функциональность.
С качественными Domoletti ATLANTA дверями вы придадите своему дому или офису особый шарм и комфорт с гарантированной долговечностью.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ДВЕРЬ DOMOLETTI ATLANTA BE.OZ 844X2035K