ДИСКИ С АЛМАЗНЫМ ПОКРЫТИЕМ GR. RUBI 125X1.4X22.23
€11,24
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Diametrs | 125 mm |
|---|---|
| Biezums | 1.4 mm |
| Dimanta asmeņa tips | Pastāvīgi |
| Produkta veids | Dimanta diski |
| Zīmols | Rubi |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22 mm |
| Apstrādes materiāls | Porcelāna flīzes |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Maksimālais ātrums minūtē | 12200 rpm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Piemēroti rīki | Leņķveida smalcinātājs |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 501336110 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ДИСКИ С АЛМАЗНЫМ ПОКРЫТИЕМ GR. RUBI 125X1.4X22.23