КЛЕЕВОЙ ПISTOLE RAPID RP09. 3.2. 4.0. 4.8 MM
€9,09
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Garums | 350 mm |
|---|---|
| Atbilstošs kniežu daudzums | 3,2 mm, 4 mm, 4,8 mm |
| Piemērotas kniedes | Alumīnijs |
| Produkta veids | Kniedētājs |
| Zīmols | Rapid |
| Modelis | RP09, |
| Svars | 0.56 kg |
| Soma komplektā | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502606913 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: КЛЕЕВОЙ ПISTOLE RAPID RP09. 3.2. 4.0. 4.8 MM