Информация о товаре
| Materiāls | Galvanizēts tērauds |
|---|---|
| Garums | 120 mm |
| Platums | 60 mm |
| Produkta veids | Montāžas plāksne |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Biezums | 2 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 100 |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Штрихкод | 502214096 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: КРЕПЕЖНАЯ ПЛАСТИНА 120 X 60 X 2 MM 100 G.