Produkta informācija
| Ražotājs | VILJANDI |
|---|---|
| Lietošanas nosacījumi | Ārā |
| Augstums | 209 cm |
| Platums | 99 cm |
| Biezums | 6.2 cm |
| Atvēršanas virziens | Kreisais |
| Produkta veids | Durvis |
| Zīmols | Viljandi |
| Kolekcija | - |
| Modelis | Cello 02 |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Virsmas materiāls | Koks |
| Vērtnes virsma | Profilēts |
| Iekļauts durvju rāmis | Jā |
| Papildus informācija | Roktura, slēdzenes, cilindra un apkakles komplekts tiek pārdots atsevišķi: 000051218274 |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Svītrkods | 501913957 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ĀRDURVIS VU CELLO 02 10X21K BRŪNAS