DIMANTA SLĪPĒŠANAS DISKS STB PRO 125MM
Produkta informācija
| Ražotājs | CEDIMA |
|---|---|
| Diametrs | 125 mm |
| Biezums | 70 mm |
| Dimanta asmeņa tips | Smilšpapīra |
| Produkta veids | Dimanta diski |
| Zīmols | Cedima |
| Modelis | 50011827 |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Apstrādes materiāls | Betons, Mūra |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Maksimālais ātrums minūtē | 12200 rpm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Piemēroti rīki | Leņķveida smalcinātājs |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Koreja |
| Svītrkods | 502367347 |
Šie dimanta diski/plāksnes ir piemērotas betona, klinkera, mākslīgā un vidējas cietības dabīgā akmens slīpēšanai un pulēšanai.
Plāksnes ir izgatavotas, izmantojot unikālu dimanta kristālu granulēšanas un sinterēšanas metodi.
Paredzētas lietošanai ar rokas leņķa slīpmašīnām sausā veidā.
Apstrādājamie materiāli
|
Ideāli piemērots |
Betona segums, betona bloki un bruģakmeņi |
|
Lieliski griež |
Mākslīgais akmens, polimēru betons, dzelzsbetons/pastiprināts betons, vecs betons, mazgāts betons, ielas/ceļa apmales |
|
Daļēji piemērots |
Vidējas cietības dabīgais akmens |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DIMANTA SLĪPĒŠANAS DISKS STB PRO 125MM