AL. SAV.LENTE GRĪDLPP25 0.9M M.ZEL.
Preces kods: 502414425
€1,83
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | CEZAR |
|---|---|
| Garums | 900 mm |
| Platums | 25 mm |
| Krāsa | Zelta krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Savienotāj skava/lenta |
| Zīmols | Cezar |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Augstums | 2.2 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502414425 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AL. SAV.LENTE GRĪDLPP25 0.9M M.ZEL.