Product information
| Garums | 900 mm |
|---|---|
| Platums | 25 mm |
| Krāsa | Zelta krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Savienotāj skava/lenta |
| Zīmols | Cezar |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Augstums | 2.2 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502414425 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: AL. SAV.LENTE GRĪDLPP25 0.9M M.ZEL.