DURVIS TĒR OPTIM-185 BR 860X2050X80 KR.
€192,58
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
| Augstums | 205 cm |
| Platums | 86 cm |
| Biezums | 8 cm |
| Atvēršanas virziens | Kreisais |
| Produkta veids | Dzīvokļa ārdurvis |
| Zīmols | - |
| Kolekcija | - |
| Modelis | OPTIM-185 |
| Svars | 57 kg |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Rāmja materiāls | Metāls |
| Virsmas materiāls | MFD |
| Pildījuma materiāls | Minerālu vate |
| Vērtnes virsma | Profilēts |
| Komplekts | Slēdzenes, cilindri, atslēgas slēdzenēm, rokturi. |
| Iekļauts durvju rāmis | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Durvis no ārpuses ir tumši brūnas, bet no iekšpuses - gaiši brūnas. Durvju vērtnes platums bez vērtnes 770 mm. |
| Izcelsmes valsts | Ukraina |
| Svītrkods | 502550355 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DURVIS TĒR OPTIM-185 BR 860X2050X80 KR.