GRĪDLĪSTE 549989 FU084L2.4M15X80MMD3597
€3,78
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Garums | 240 cm |
| Augstums | 8 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Koksnes šķiedras |
| Produkta veids | Grīdlīstes |
| Zīmols | - |
| Kolekcija | - |
| Platums | 1.5 cm |
| Biezums | 1.5 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Papildus informācija | Stiprinājumi nav iekļauti preces komplektācijā. Grīdlīstes tiek stiprinātas ar "CH23" kronšteiniem - 000051050681 vai līmētas ar montāžas līmi. Neizmantojiet silikona līmi. Izgatavotas no laminētām koka šķiedrām. |
| Izcelsmes valsts | Austrija |
| Svītrkods | 501988936 |
Laminēta koka grīdlīste ar ozola imitāciju, paredzēta stiprināšanai ar skavām (CH23) vai līmi.
- Izmēri: 240 x 8 x 1.5 cm
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GRĪDLĪSTE 549989 FU084L2.4M15X80MMD3597