Produkta informācija
| Ražotājs | VEXEN |
|---|---|
| Materiāls | Plastmasa |
| Krāsa | Balta krās. |
| Zīmols | - |
| Moduļu skaits | 16 |
| Uzstādīšana | Virsapmetuma |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP40 |
| Augstums | 230 mm |
| Platums | 100 mm |
| Dziļums | 300 mm |
| Svītrkods | 502682228 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SADALNE VIRSAPMETUMA 16 MODUĻI IP40