Produkta informācija
| Ražotājs | FORTE TOOLS |
|---|---|
| Kolonnu savienotājs | 1/4" |
| Uzgriežņu / skrūvju izmērs | 8 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Garā skrūves galviņa |
| Zīmols | Forte Tools |
| Diametrs | 8 mm |
| Elastīgs | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502639747 |
Atklājiet Forte Tools 1057 dziļās uzgriežņu atslēgas lietderību, kas paredzēta dažādu stiprināšanas uzdevumu veikšanai. Šī robustā 8 mm uzgriežņu atslēga ir būtisks papildinājums jebkuram instrumentu komplektam, nodrošinot uzticamu veiktspēju gan sarežģītiem, gan vispārējiem remonta darbiem.
Izgatavota no izturīga hroma vanādija tērauda (CR-V), kā norādīts uz tā košā mazumtirdzniecības iepakojuma, šī dziļā uzgriežņu atslēga ir veidota izturībai. Pulētā, metāliskā apdare atspoguļo tās stingro konstrukciju, solot instrumentu, kas izturēs regulāru lietošanu.
Šīs Forte Tools dziļās uzgriežņu atslēgas galvenās iezīmes ietver:
- Produkta veids: Dziļā uzgriežņu atslēga (Dziļā uzgriežņu atslēga)
- Uzgriežņu atslēgas izmērs: 8 mm, piemērots atbilstošiem uzgriežņiem un skrūvēm.
- Piedziņas izmērs: Aprīkota ar 1/4 collas piedziņas savienojumu, padarot to saderīgu ar plašu sprūdratu, pagarinātāju un dinamometrisko atslēgu klāstu.
- Materiāls: Izgatavots no augstas stiprības hroma vanādija tērauda (CR-V) ilgstošai veiktspējai.
- Dizains: Nefleksibls, garas sasniedzamības dizains, ideāli piemērots stiprinājumu piekļuvei padziļinātās vietās vai uz garākām skrūvēm, kur standarta uzgriežņu atslēgas var nesniegties.
Neatkarīgi no tā, vai veicat automobiļu remontu, mēbeļu montāžu vai vispārēju mājas uzturēšanu, šī 8 mm dziļā uzgriežņu atslēga no Forte Tools nodrošina nepieciešamo sasniedzamību un satvērienu. Tās atsevišķais iepakojums skaidri parāda zīmolu, materiālu un izmēru, nodrošinot, ka izvēlaties pareizo instrumentu darbam.
Glabājiet šo daudzpusīgo dziļo uzgriežņu atslēgu savā garāžā ikdienas transportlīdzekļa apkopei vai darbnīcā dažādiem DIY projektiem mājās. Ar tās praktisko dizainu un uzticamo konstrukciju tā palīdz padarīt stiprināšanas uzdevumus vieglākus.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GALVA SKR.GARĀ FORTE TOOLS 1/4 8MM