Produkta informācija
| Ražotājs | VEXEN ELECTRIC |
|---|---|
| Spriegums | 230 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Produkta veids | Releji |
| Zīmols | Vexen Electric |
| Modelis | MFR101U |
| Papildus informācija | Sprieguma diapazons AC/DC 12–240 V(50–60 Hz) |
| Svītrkods | 502592492 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: MULTIFUNKCIONĀLAIS LAIKA RELEJS