Produkta informācija
| Ražotājs | JEGER |
|---|---|
| Garums | 100 mm |
| Rullīša diametrs | 35 mm |
| Paredzēts | Krāsošanas darbiem |
| Produkta veids | Rullītis ar rokturi |
| Zīmols | Jeger |
| Modelis | Microfiber EFFECT ROLLER |
| Platums | 100 mm |
| Auduma biezums | 10 mm |
| Rullīša serdes diametrs | 6 mm |
| Roktura diametrs | 6 mm |
| Auduma sastāvs | Mikrošķiedra |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502779911 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: RULLĪTIS JEGER MICROFIBER 100MM