Product information
| Garums | 100 mm |
|---|---|
| Rullīša diametrs | 35 mm |
| Paredzēts | Krāsošanas darbiem |
| Produkta veids | Rullītis ar rokturi |
| Zīmols | Jeger |
| Modelis | Microfiber EFFECT ROLLER |
| Platums | 100 mm |
| Auduma biezums | 10 mm |
| Rullīša serdes diametrs | 6 mm |
| Roktura diametrs | 6 mm |
| Auduma sastāvs | Mikrošķiedra |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502779911 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: RULLĪTIS JEGER MICROFIBER 100MM