APDARE ALUMĪNIJA L 10MM/2.6M ARENA DUBĻU
Preces kods: 502848712
€3,64
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 2600 mm |
| Platums | 10 mm |
| Krāsa | Brūngans krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Apdares lentes |
| Zīmols | - |
| Augstums | 10 mm |
| Biezums | 10 mm |
| Krāsas nosaukums | Alumīnija krās. |
| Izcelsmes valsts | Spānija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502848712 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: APDARE ALUMĪNIJA L 10MM/2.6M ARENA DUBĻU