EKSCENTRA SLĪPMAŠĪN DCW210N 18V 125MM BL
€119,74
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DeWALT |
|---|---|
| Elektriskā dzinēja tips | Bezsuku |
| Slīpēšanas nospieduma garums | 125 mm |
| Slīpēšanas nospieduma platums | 125 mm |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 8000–12000 |
| Akumulators iekļauts komplektā | Nē |
| Produkta veids | Akumulatora ekscentriskā slīpmašīna |
| Zīmols | Dewalt |
| Modelis | DCW210N |
| Svars | 0.9 kg |
| Slīpēšanas amplitūda | 2.6 mm |
| Regulējams rotācijas ātrums | Jā |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Akumulatora tips: Li-ion. Akumulators iekļauts komplektā: Nē. Akumulatora spriegums: 18 - 18V. Slīpēšanas amplitūda: 2.6 mm |
| Izcelsmes valsts | Meksika |
| Svītrkods | 502086167 |
EKSCENTRISKĀ SLĪPMAŠĪNA DEWALT DCW210N, BEZSUKU, 18 V
Dewalt DCW210N-XJ ir 18 V XR Li-ion bezsuku 125 mm nejauši rotējoša orbitālā slīpmašīna. Ideāli piemērots visdažādākajiem slīpēšanas darbiem, gan materiāla noņemšanai, gan īpaši gludai apdarei. Precīzi izstrādātais bezsuku motors nodrošina jaudu, kas atbilst vissmagāko darbu prasībām. Regulējamā ātruma regulēšanas ciparnīca nodrošina maksimālu ātruma kontroli no 8000 līdz 12 000 OPM dažādiem projektiem. Ar vienu roku bloķējams putekļu maiss droši piestiprināms pie slīpmašīnas, lai atvieglotu putekļu savākšanu, vai arī lietotājs var pievienot slīpmašīnu tieši putekļu nosūcējam. Gumijas rokturis ar gumijas virsmu nodrošina ērtu slīpēšanu. Rezerves 8 caurumu āķa un cilpas slīpēšanas paliktnis ātrai un ērtai papīra nomaiņai. Komplektā ir fiksēta pamatne un putekļu maisiņš.
Funkcijas un priekšrocības:
-
Regulējams ātrums, lai pielāgotu ātrumu darbam.
-
Teksturēta gumijas rokturis, kas nodrošina ērtāku slīpēšanu.
-
Zems augstums ļauj pietuvoties darba virsmai, lai slīpēšana būtu vieglāk kontrolējama.
-
Bezsuku motors nodrošina ilgu darbības laiku
-
Nomaināms 8 caurumu āķa un cilpas smilšu spilventiņš ātrai un ērtai papīra nomaiņai
-
Ergonomisks dizains padara slīpēšanu ērtāku
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: EKSCENTRA SLĪPMAŠĪN DCW210N 18V 125MM BL