KVADRĀTV.PAPLĀKSNE DIN436D1040X2ZN(200)
€8,75
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Paplāksnes tips | Kvadrāta |
| Pārklājums | Cinkots |
| Krāsa | Sudraba krās. |
| Standarts | DIN 436 |
| Produkta veids | Paplāksnes |
| Zīmols | Haushalt |
| Kolekcija | - |
| Iekšējais diametrs | 11 mm |
| Ārējais diametrs | 40 mm |
| Biezums | 3 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 200 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502206554 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KVADRĀTV.PAPLĀKSNE DIN436D1040X2ZN(200)