Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 60 mm |
| Platums | 140 mm |
| Produkta veids | LED profila aizdares plāksne |
| Zīmols | - |
| Biezums | 2 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 100 |
| Svītrkods | 500029966 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PLATE SAVIENOJUMU 140X60X2.0