Produkta informācija
| Ražotājs | MIRKA |
|---|---|
| Garums | 15 cm |
| Platums | 10.5 cm |
| Smalkums | 80 |
| Produkta veids | Slīploksnes |
| Zīmols | Mirka |
| Vispārējie izmēri | 15 x 10.5 cm |
| Materiāls | Alumīnija oksīds |
| Putekļu sūkšanas atveru skaits | 13 |
| Vienību skaits iepakojumā | 5 |
| Apstrādes materiāls | Koks |
| TOP prece | Griešanas disks leņķa slīpmašīnām Okko 200.04, 125 mm x 0.8 mm x 22.23 mm |
| Svītrkods | 500209637 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SLĪPPAPĪRS AUKUDEGA 150MM GRIP K80