Product information
| Materiāls | Galvanizēts tērauds |
|---|---|
| Garums | 400 mm |
| Platums | 100 mm |
| Produkta veids | Montāžas plāksne |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Biezums | 2 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Kaste satura iepakošanai | 15 |
| Papildus informācija | Produkta veids: Montāžas plāksne. Krāsa: Pelēka. Materiāls: Galvanizēts tērauds |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502216391 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ADHESIVE PLATE 400 X 100 X 2.0 MM