AKMENS DEKORAT. BARCELONETTA GRAPH.(0.41
€4,91
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 365 mm |
|---|---|
| Platums | 93 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 12 |
| Krāsa | Melna krās. |
| Piemērots izmantošanai ārā | Jā |
| Produkta veids | Dekoratīvais akmens |
| Zīmols | Stone Master |
| Kolekcija | Barceloneta |
| Biezums | 20 mm |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 0.41 |
| Flīžu mērķis | Sienas |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502407086 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: AKMENS DEKORAT. BARCELONETTA GRAPH.(0.41