Product information
| Instrumentam | Universāls |
|---|---|
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatora tilpums | 1700 mAh |
| Produkta veids | Akumulatori |
| Zīmols | Dewalt |
| Modelis | DCBP034 |
| Svars | 0.36 kg |
| Savietojamie ražotāji | DeWalt |
| Lādētājs iekļauts | Nē |
| Obligātā garantija | 12 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502424083 |
DEWALT POWERSTACK™ kompaktais akumulators ir par 50 % jaudīgāks, 25 % kompaktāks un 15 % vieglāks.
Šim akumulatoram ir triecienizturīgs gumijas pamats un tas izmanto revolucionāru maisiņu bateriju tehnoloģiju, kas nodrošina divreiz ilgāku kalpošanas laiku.
Mūsu jaudīgākā, kompaktākā un vieglākā baterija, kas izstrādāta, lai būtu viegli piekļūt šaurām vietām, nezaudējot veiktspēju, ir saderīga ar 18 V instrumentiem un lādētājiem.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: AKUM. DEWALT DCBP034-XJ 1.7AH POWERSTACK