AKUSTISKAIS PANELIS 270X30CM G OZ./MEL.
€14,32
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 270 cm |
|---|---|
| Platums | 30 cm |
| Biezums | 1.3 cm |
| Krāsa | Brūna krās., Melna krās. |
| Produkta veids | Akustiskie paneļi |
| Zīmols | Marbet |
| Kolekcija | - |
| Materiāls | Vidēja blīvuma kokšķiedru plāksnes (MDF) |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 0.81 |
| Sedzamā platība | 0.81 m² |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502813626 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: AKUSTISKAIS PANELIS 270X30CM G OZ./MEL.