ALU. SELF-ADH. FLOOR EDGE 2M MAT.CHAMP.
Product code: 502414407
€4,71
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 2000 mm |
|---|---|
| Platums | 30 mm |
| Krāsa | Brūngans krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Profils |
| Zīmols | Cezar |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Augstums | 5 mm |
| Krāsas nosaukums | Šampanieša krās. |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502414407 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ALU. SELF-ADH. FLOOR EDGE 2M MAT.CHAMP.