Product information
| Garums | 32 mm |
|---|---|
| Diametrs | 4.8 mm |
| Materiāls | Alumīnijs, Tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Produkta veids | Alumīnija kniedes ar lielu galvu |
| Zīmols | Haushalt |
| Kniežu materiāla biezums | 26 - 28 mm |
| Svars | 210 kg |
| Krāsas nosaukums | Alumīnija krās. |
| Papildus informācija | Garums: 32 mm. Diametrs: 4.8 mm. Kniežu materiāla biezums: 26 - 28mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502175978 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ALUM.KNIEDES LIEL.G. 4.8X32 50 GAB.