Product information
| Svars | 600 g |
|---|---|
| Darba daļu materiāls | Metāls |
| Kāta materiāls | Stikla šķiedra |
| Garums | 326 mm |
| Galvas svars | 0.6 kg |
| Produkta veids | Āmuri |
| Zīmols | Richmann |
| Magnētiskais naglu turētājs | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Barcode | 502341160 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ĀMURS GALDNIEKA RICHMANN 600 G