ANGLE ALUMINUM WHITE MM2000X15X15
Product code: 502126882
€3,66
Pieejams uzreiz
Product information
| Pārklājums | Nav |
|---|---|
| Garums | 2000 mm |
| Platums | 15 mm |
| Produkta veids | Stūra profils |
| Zīmols | Arcansas |
| Augstums | 15 mm |
| Biezums | 1.5 mm |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Barcode | 502126882 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ANGLE ALUMINUM WHITE MM2000X15X15