Product information
| Garums | 2000 mm |
|---|---|
| Platums | 31 mm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Materiāls | Putu polistirols (EPS) |
| Produkta veids | Apdares lentes |
| Zīmols | Marbet |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Augstums | 31 mm |
| Līstes tips | Griestu apdare |
| Papildus informācija | Izgatavots no ekstrudēta polistirola. Pārdod iepakojumos pa 2 gab. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502415695 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: APDARES LĪSTE 31X31X2000MM KOMPL E-28