Product information
| Garums | 2000 mm |
|---|---|
| Platums | 96 mm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Materiāls | Putu polistirols (EPS) |
| Produkta veids | Apdares lentes |
| Zīmols | Marbet |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Augstums | 96 mm |
| Līstes tips | Griestu apdare |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Papildus informācija | Izgatavots no ekstrudēta polistirola. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502191814 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: APDARES LĪSTE LUX E-16 96X96X2000MM B.