APLODA REG.EUGENE OZOLS 80-100MM KOMPL.
€38,57
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 207 cm |
|---|---|
| Biezums | 3.2 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Laminētas kokskaidu plāksnes (MDF) |
| Produkta veids | Durvju aploda |
| Zīmols | - |
| Modelis | - |
| Atvēršanas virziens | Universāla |
| Platums | 8 - 10 cm |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Komplekts | Regulējamu stakļu komplekts. |
| Vienību skaits iepakojumā | 3 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ukraina |
| Barcode | 502685793 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: APLODA REG.EUGENE OZOLS 80-100MM KOMPL.