Product information
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
|---|---|
| Krāsa | Balta krās. |
| Garums | 4.7 cm |
| Augstums | 1.8 cm |
| Platums | 2 cm |
| Zīmols | Aks Zielonka |
| Modelis | 111402 |
| Leņķa tips | Ārējais |
| Līmējams | Nē |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502339903 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ĀRĒJAIS STŪRIS NZ 18/20