Product information
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
|---|---|
| Krāsa | Balta krās. |
| Garums | 5.5 cm |
| Augstums | 2.5 cm |
| Platums | 4 cm |
| Zīmols | Aks Zielonka |
| Modelis | 111409 |
| Leņķa tips | Ārējais |
| Līmējams | Nē |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502339906 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ĀRĒJAIS STŪRIS NZ 25/40