B.ALUM.KNIEDE PUSAP.G.3.2X650GAB.RAL8017
€0,56
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 6 mm |
|---|---|
| Diametrs | 3.2 mm |
| Materiāls | Alumīnijs, Tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Produkta veids | Alumīnija kniedes ar pusapaļu galvu |
| Zīmols | Haushalt |
| Modelis | RAL8017 |
| Kniežu materiāla biezums | 1 - 3 mm |
| Papildus informācija | Garums: 6 mm. Diametrs: 3.2 mm. Materiāls: alumīnijs, tērauds. Kniežu materiāla biezums: 1 - 3 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502176080 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: B.ALUM.KNIEDE PUSAP.G.3.2X650GAB.RAL8017