Product information
| Garums | 240 cm |
|---|---|
| Augstums | 5.8 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Koksnes šķiedras |
| Stiprinājums | Līmējamas vai stiprināmas sijas |
| Produkta veids | Grīdlīstes |
| Zīmols | - |
| Kolekcija | - |
| Biezums | 1.5 cm |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Piemērots vannas istabai | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Stiprinājumi nav iekļauti preces komplektācijā. Grīdlīstes tiek piestiprinātas ar stiprinājumiem „CH23“ - 000051050681 vai pielīmētas ar montāžas līmi. Neizmantot silikona līmi. Izgatavotas no laminētas koka šķiedras. |
| Izcelsmes valsts | Austrija |
| Barcode | 501746733 |
Oak imitation floor finishing strips, which can be secured with clips (CH23) or glue. Made from laminated wood fiberboard.
- Dimensions: 2.4 x 0.058 x 0.015 m
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: BASEBOARD 544368 FU062L FOEI112