Product information
| Garums | 60 cm |
|---|---|
| Augstums | 20 cm |
| Platums | 10 cm |
| Siltumvadītspējas koeficients, W/(mk) | 0.1 |
| Materiāla blīvums, kg/m³ | 475 |
| Produkta veids | Būvniecības bloki |
| Zīmols | Bauroc |
| Modelis | Classic |
| Materiāls | Betons |
| Krāsa | Balta krās. |
| Bloka tips | Gāzbetons |
| Spiedes izturība, MPa | 3 |
| Salizturības cikli (F) | 35 |
| Degšanas klase (EN 13501-1) | A1 |
| Ienesīgums, m2/gab | 8.3 |
| Vienības uz paletes | 120 |
| Barcode | 500206629 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
More from Bauroc
Write a review
Write a review for: BAUROC CLASSIC BLOCKS 100X200X600/120