Product information
| Garums | 15 cm |
|---|---|
| Diametrs | 12 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Betons, Mūra |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Haushalt |
| Darbības zonas garums | 9 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502258715 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: BETONA URBIS HAUSHALT 12X90X150MM