Product information
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
|---|---|
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Garums | 200 cm |
| Augstums | 1.8 cm |
| Platums | 7.5 cm |
| Zīmols | Aks Zielonka |
| Papildus informācija | Augstums: 18 mm. Materiāls: Polivinilhlorīds |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502061777 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CABLE DUCT SEMI-OVAL LPO18X75 GREY