Product information
| Zīmols | - |
|---|---|
| Modelis | MJBF323 |
| Savienošanas vadu diametrs | 2 |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Garums | 32 mm |
| Augstums | 16 mm |
| Platums | 51.5 mm |
| Barcode | 502827019 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: KĀRBA SHELLBOX3-V. AR SPAILI 0.2-4MM2 G