Product information
| Lentas pielietojums | Skaņas izolācijai |
|---|---|
| Garums | 30 m |
| Platums | 50 mm |
| Līpošs | Jā |
| Produkta veids | Izolācijas lentes |
| Zīmols | Knauf |
| Materiāls | Politelēns (PE) |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Biezums | 3.2 mm |
| Temperatūras izturība | 1 - 40 °C |
| Izcelsmes valsts | Latvija |
| Barcode | 500515422 |
Sealing tape for internal walls and ceiling joints with other structures. One-sided adhesive tape made of closed-cell foam polyethylene. Retains flexibility over time. The tape is designed for sealing connections of lightweight frame structures with adjacent building constructions.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
More from Knauf
Write a review
Write a review for: KNAUF 50MM 30M INSULATION TAPE