Product information
| Garums | 128.5 cm |
|---|---|
| Platums | 192 mm |
| Biezums | 8 mm |
| Pretestības klase | 32 |
| Produkta veids | Laminētas kokšķiedras grīdas plāksnes |
| Zīmols | Kronospan |
| Kolekcija | Kronostep |
| Vienību skaits iepakojumā | 9 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 2.22 |
| Savienojuma sistēma | „Click“ |
| Seguma raksts | Dēļu imitācija, 1 josla |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Sliede | Ar 4 malām |
| Piemērots apsildāmajām grīdām | Jā |
| Piemērots sabiedriskajām un komerciālajām telpām | Nē |
| Izturīgs pret krēslu riteņiem saskaņā ar standartu EN 425 | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Produkta svars ar iepakojumu | 15850 g |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502595490 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LAMINATE K-STEP K396P 32 8MM AC4 (2.22)