Product information
| Garums | 128.2 cm |
|---|---|
| Platums | 197 mm |
| Biezums | 7 mm |
| Pretestības klase | 31 |
| Produkta veids | Laminētas kokšķiedras grīdas plāksnes |
| Zīmols | Kronospan |
| Kolekcija | - |
| Vienību skaits iepakojumā | 10 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 2.47 |
| Savienojuma sistēma | „Click“ |
| Seguma raksts | Dēļu imitācija, 1 josla |
| Krāsas nosaukums | Gaiši brūna krās. |
| Sliede | Bez sliedes |
| Izturīgs pret mitrumu | Nē |
| Piemērots apsildāmajām grīdām | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Produkta svars ar iepakojumu | 15450 g |
| Barcode | 502583151 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LAMINATED KRONOSPAN 8837 31 CLASS 7MM