LAMINATED MAMMUT PLUS 33KL 10MM AC5 D4752
€17,43
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 184.5 cm |
|---|---|
| Platums | 244 mm |
| Biezums | 10 mm |
| Pretestības klase | 33 |
| Produkta veids | Lamināts ar paaugstinātu mitruma izturību |
| Zīmols | Kronotex |
| Kolekcija | Mammut Plus |
| Vienību skaits iepakojumā | 4 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.800 |
| Savienojuma sistēma | Twin Clic |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Sliede | Ar 4 malām |
| Izturīgs pret mitrumu | Jā |
| Piemērots apsildāmajām grīdām | Jā |
| Piemērots sabiedriskajām un komerciālajām telpām | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Paaugstināta izturība pret mitrumu: ideāli piemērots virtuvēm, gaiteņiem un ieejas durvīm. |
| Produkta svars ar iepakojumu | 20850 g |
| Barcode | 502019397 |
| Suitable for heated floors, as well as public and commercial spaces. Warranty 24 months. Increased moisture resistance: excellent for kitchens, corridors, at entrance doors. Length - 184.5cm. Width - 244mm. Thickness - 10mm. |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LAMINATED MAMMUT PLUS 33KL 10MM AC5 D4752