Product information
| Materiāls | Galvanizēts tērauds |
|---|---|
| Pārklājums | Karstā cinkošana |
| Garums | 65 mm |
| Platums | 65 mm |
| Produkta veids | Montāžas leņķis |
| Zīmols | Haushalt |
| Augstums | 55 mm |
| Biezums | 3 mm |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Barcode | 502254274 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: REINFORCEMENT ANGLE 65X65X55X3 MM