Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Materiāls | Galvanizēts tērauds |
| Pārklājums | Karstā cinkošana |
| Garums | 65 mm |
| Platums | 65 mm |
| Produkta veids | Montāžas leņķis |
| Zīmols | Haushalt |
| Augstums | 55 mm |
| Biezums | 3 mm |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Svītrkods | 502254274 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: STIPRINĀJUMA LEŅĶIS 65X65X55X3 MM