Product information
| Garums | 174 cm |
|---|---|
| Platums | 59.5 cm |
| Biezums | 1.6 cm |
| Virsmas pārklājums | Plastizols |
| Zīmols | - |
| Modelis | Maple |
| Platība | 1.04 m² |
| Barcode | 502352070 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LAMINATED PART 595X1740X16 BIRCH