Product information
| Jauda | 1600 W |
|---|---|
| Maksimālais ātrums minūtē | 4700 rpm |
| Griešanas dziļums 45° leņķī | 30 mm |
| Griešanas dziļums 90° leņķī | 60 mm |
| Produkta veids | Koka zāģēšanas mašīnas |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 1305AA |
| Garums | 490 mm |
| Platums | 350 mm |
| Augstums | 300 mm |
| Svars | 8.2 kg |
| Elektroapgāde | Elektriskā tīkla |
| Diska diametrs | 216 mm |
| Griezuma dziļuma regulēšana | Nē |
| Rotācijas leņķis | 0 - 45 ° |
| Apgriešanas leņķis | -47 - 47 ° |
| Diska cauruma diametrs | 30 mm |
| Regulējams turētājs | Nē |
| Ratiņu rokturis | Nē |
| Detaļu skava | Jā |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502261931 |
KOKA ZĀĢĒŠANAS MAŠĪNA SKIL 1305AA, 1600 W, 216 MM
- Perfekti regulējami leņķa griezumi un pozitīva apstāšanās pa kreisi un pa labi (0°, 15°, 22,5°, 31,6°, 45°).
- Unikāla ātrās fiksācijas sistēma ērtai un ātrai apstrādājamās detaļas fiksācijai.
- Integrēts putekļsūcēja pieslēgums.
- Ērts rokturis un lielas vadības ierīces.
- Ļoti kompakts un viegls.
- Izturīga konstrukcija ar lodīšu gultņiem, spirālveida zobratiem un alumīnija griešanas galdu.
- Vārpstas fiksators ērtai zāģa asmens nomaiņai.
- Jaudīgs 1600 W motors smagiem griešanas darbiem.
- SKIL 1305 AA tiek piegādāts ar ātru skavu, 216 mm zāģa asmeni ar 24 karbīda zobiem, putekļu maisiņu un sešstūra atslēgu.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LEŅĶZĀĢIS SKIL 1305AA 216MM 1600W