LIST AL 10MM/2.5M SILVER 802256 (10)
Product code: 501574085
€3,71
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 2500 mm |
|---|---|
| Platums | 22 mm |
| Krāsa | Sudraba krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Apdares lentes |
| Zīmols | Cezar |
| Biezums | 10 mm |
| Barcode | 501574085 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LIST AL 10MM/2.5M SILVER 802256 (10)